Biz Kimiz

Elektrikstok.com; online ortamda güvenli bir şekilde elektrik ve elektronik malzemesi satın alabileceğiniz bir websitesidir. Ürün gruplarımız içerisinden uygun fiyatlı tesisat ve pano malzemeleri bulabilmeniz mümkündür. Dünyaca ünlü elektrik malzemesi üreticilerinin ürünleri ucuz fiyatlar ile satışa sunulur ve ürünler kargo ile adresinize teslim edilir. Firmamıza info@elektrikstok.com mail adresinden veya 0850 255 17 97 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Size her konuda desteğe hazırız.

Websitemizde satışını yaptığımız ürün grupları şunlardır:

Sessiz kontaktöler, Güç kontaktörleri, Kompanzasyon kontaktörleri, Mini kontaktörler, Motor koruma şalterleri, Termik röleler, Termik manyetik şalterler, PLC röleler, Soketli röleler, Zaman röleleri, Termistör röleleri, Şebeke izleme röleleri, İzolasyon izleme röleleri, Faz koruma röleleri, Sigorta kutuları, Otomatik sigortalar, Kaçak akım röleleri, Toroid akım trafoları, Toroid röleler, Zaman saatleri, Fotosel röleler, Darbe akım röleleri, Kartuş sigortalar ve yuvaları, AG Parafudrlar, Sigortalı yük ayırıcılar, NH sigortalar, Pano butonları ve sinyal lambaları, Endüstriyel fiş ve prizler, Softstarterlar, Akım ve gerilim soketleri, Ray klemensler, Pano termostatları, Kablo bağları, Kablo yüksükleri, Kablo pabuçları, Kablo toplama çorapları

Online elektrik malzemesi satışı haricinde bir de elektrik, elektronik, enerji, teknoloji gibi konularda kendilerini geliştirmek isteyen müşterilerimiz için www.elektrikinfo.com adında teknik bir websitesine de sahibiz. Ürünleri satın almadan önce bu platformu kullanarak ürünler hakkında teknik bilgiye sahip olabilmeniz mümkündür.

İşlerinizde bol kazançlar ve hayırlı alışverişler dileriz.

Güvenle alışveriş yapabilirsiniz…

www.elektrikstok.com

Elektrikstok Tanıtım Videosu